Ieškantiems darbo

Konsultacija
Pradedame nuo susipažinimo su jumis – jūsų įgūdžiais, patirtimi ir siekiais. Sukursime individualų planą, pritaikytą jūsų karjeros tikslams.

Pasiruošimas
Padėsime optimizuoti jūsų CV, suteiksime instruktažą pokalbiui ir užtikrinsime, kad būsite pasirengę padaryti įspūdį potencialiems darbdaviams.

Darbo paieška
Mūsų specialistai dirbs tam, kad surastų jums tinkamiausias darbo galimybes.

Įdarbinimas
Kai būsite pasiruošę, pristatysime jus tinkamiems darbdaviais ir padėsime per visą įdarbinimo procesą.

Palaikymas
Net ir po įdarbinimo, mes ir toliau remsime jūsų karjeros augimą, siūlydami tobulėjimo galimybes.

Padedame siekti svajonės

Kodėl verta rinktis Hedista

Jūsų sėkmė - mūsų prioritetas
Esame įsipareigoję jūsų sėkmei. Mūsų patyrusių karjeros konsultantų komanda yra pasiryžusi padėti jums rasti nebet kokį darbą, bet jums tinkamą darbą. Skirsime laiko suprasti jūsų įgūdžius, aistras ir karjeros tikslus, užtikrindami, kad kiekviena galimybė puikiai atitiktų jūsų siekius.

Galimybės
Turime prieigą prie įvairių darbo galimybių įvairiuose sektoriuose. Nesvarbu, ar ieškote karjeros pokyčių, ar tobulėjate dabartinėje srityje, mes žinome, kaip galime padėti jums to pasiekti.

Personalizuoti karjeros sprendimai
Nėra dviejų vienodų kandidatų, taip pat nėra vienodų jų karjeros kelių. Mes teikiame individualiems poreikiams pritaikytus sprendimus, siūlydami individualizuotas darbo paieškos strategijas, mokymą pokalbio metu, gyvenimo aprašymo optimizavimą ir kt. Mes esame ne tik tam, kad rastume jums darbą - esame čia, kad padėtume jums sėkmingai dirbti.

Nuolatinis palaikymas
Mūsų parama nesibaigia, kai įsigyjate savo svajonių darbą. Būsime šalia jūsų karjeros metu, teiksime patarimus ir pagalbą, kai tik to prireiks. Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė.

Ar esate pasirengę žengti kitą žingsnį savo karjeros kelyje? Neieškokite toliau – mes esame čia, kad padėtume jums kiekviename žingsnyje. Esame daugiau nei tik įdarbinimo paslauga; mes esame jūsų sėkmės partneriai.

Prisijunkite prie mūsų šiandien ir mes padėsime jums pasiekti naujų aukštumų profesinėje kelionėje.

Procesas

Parašyk mums

Užpildykite formą ir mes jūsų duomenis įtrauksime į vidinę duomenų bazę ir susisieksime aptarti jūsų lūkesčius.

Užpildydami šią formą, patvirtinate, kad susipažinote su "Hedista" asmens duomenų privatumo politika ir sutinkate, kad "Hedista" naudotų jūsų asmeninius duomenis darbo paieškai (duomenis įvedant į "Hedista" duomenų bazę, juos rūšiuojant ir perduodant trečioms šalims (prieš tai jums pranešant).

Jeigu norite, kad Jūsų asmens duomenys būtų ištrinti iš "Hedista" vidinės duomenų bazės, parašykite mums el. paštu: info@hedista.lt.

“Svarbiausia nebijokite rizikuoti. Atminkite, kad didžiausia nesėkmė yra nepabandyti. Suradę tai, ką mėgstate daryti, būkite toje srityje geriausi.”

Debbi Fields